SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kontakter

Ekebyhovsbacken snö/öppet/info

www.ekebyhov.com

 

KONTAKT MEDLEMSFRÅGOR:

Medlemsansvarig  

Therese Nordgren 

admin@maskalpin.se

 

Till Therese mailar ni om ni har frågor kring medlemskap, har ställt ert barn i kö eller om ert barn vill sluta alternativt byta grupp från tävling till träning när de kommer upp i U14/U16.

 

FAKTUROR:

Faktura till klubben mejlas till: inbox.lev.823186@arkivplats.se

 

Inga fakturor per post!

 

Utlägg, ersättningar etc:

Använd korrekt blankett ni hittar dom under tävling respektive träning.

Blanketter mailas till:

admin@maskalpin.se

Ange i ämnesraden vad som avses, UTLÄGG, PRISPENGAR, LÖN, STARAVGIFTER

 

STYRELSEN: 

När ni kontaktar styrelsen underlättar det om ni i ämnesraden är tydliga med vad frågan gäller (Exempel Subject: MASK Styrelse – ämne).”
 

Ordförande

Alexander Zetterquist - az(at)norron.com

 

Vice ordförande / backe 

Tom Rapaport - tom.rapaport(at)stralfors.se

 

Kassör / Medlemsansvarig

Therese Nordgren - therese.nordgren(at)nordium.se

 

Träningsansvariga

Per Berthels - hej(at)berthels.se
Patrik Karlberg - patrik.karlberg(at)norlandia.com

 

Tävlingsansvariga
Per Berthels - hej(at)berthels.se
Christel Rollén - christel(at)greatmonday.se
 

Lagledaransvarig

Zsolt Szentivanyi - zsolt.szentivanyi(at)gmail.com

 

Marknad- / Sponsringsansvarig

Johan Made - johan.made(at)live.se

 

Kommunikationsansvarig
Catarina Johansson Tosic - cattijohansson(at)hotmail.com
 
Lägeransvarig
Marcus Nivinger - marcus.nivinger(at)setterwalls.se

 

DRIFTSANSVARIG EKEBYHOVSBACKEN

Energy

Alexander Blomqvist 

 

 

Klubbens Bankgironummer: 858-8402.

 

Postadress

Mälaröarnas Alpina Skidklubb
Box 34
178 21 Ekerö

admin@maskalpin.se

 

Swishnummer: 123 528 40 62

 

 
Gå med i vår Facebookgrupp
Skidutrustning
Sponsorer